atletizmdunyasi.com: Ana Sayfa
AD TV'ye git!

Ivana Spanovic - Belgrade 2017

Sırp uzuncu Spanovic'in Avrupa Salon'daki final mücadelesi.
Eklenme: 6 Mart 2017, 12:36
Diğer Videolar:
FACEBOOK'TA ATLETİZM DÜNYASI

Avrupa Atmalar Kupası: Podyumlar

Avrupa Atmalar Kupası: Podyumlar
17. Avrupa Atmalar Kupası İspanya'nın Gran Canaria kentinde yapıldı.

Belgrad notları: 3.gün

Belgrad notları: 3.gün
Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nın kapanışında bir Avrupa rekoru çıktı.

Belgrad notları: 2. gün

Belgrad notları: 2. gün
Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nın ikinci gününde öne çıkanlar...

Belgrad notları: 1. gün

Belgrad notları: 1. gün
Avrupa Salon Şampiyonası'nın geride kalan ilk gününü editörümüz Erbay özetledi.

Yasemin rahatça finalde

Yasemin rahatça finalde
Avrupa Salon'un ilk seansında 3000 elemesini 8:52 koşan Yasemin Can rahatça kazanıp finale kaldı.

Belgrad başlarken: 7 isim

Belgrad başlarken: 7 isim
Görkemli geçmeye aday Avrupa Salon başlarken katılımcı 567 atlet arasından farklı özellikleriyle seçtiğimiz yedi isim...

Balkan Salon'da üç rekor

Balkan Salon'da üç rekor
Türkiye'nin sekiz madalya aldığı Balkan Salon'da üç şampiyona rekoru yenilendi.

Dereli, Belgrad ile dönüyor

Dereli, Belgrad ile dönüyor
Türkiye'nin yıldız atıcısı Emel Dereli, salon sezonunun sonunda yarışma parkuruna geri dönüyor.
Bu ay en çok okunan haberler

Belgrad başlarken: 7 isim

Belgrad başlarken: 7 isim
Görkemli geçmeye aday Avrupa Salon başlarken katılımcı 567 atlet arasından farklı özellikleriyle seçtiğimiz yedi isim...

Serkan rekora değdi

Serkan rekora değdi
Türkiye Yürüyüş Şampiyonası Antalya'da yapılırken, 10 kilometrede Serkan Doğan rekoru az farkla kaçırdı.

Belgrad notları: 3.gün

Belgrad notları: 3.gün
Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nın kapanışında bir Avrupa rekoru çıktı.
2016 PERFORMANS LİSTELERİ
Erkekler Kadınlar >
100 metre Justin Gatlin 9.80
200 metre LaShawn Merritt 19.74
400 metre Wayde van Niekerk 43.03
800 metre David Lekuta Rudisha 1:42.15
1500 metre Asbel Kiprop 3:29.33
1 mil Asbel Kiprop 3:51.48
5000 metre Mohamed Farah 12:59.29
10 bin metre Yigrem Demelash 26:51.11
Yarı maraton Solomon Kirwa Yego 58:44
Maraton Kenenisa Bekele 2:03:03
3000m su engelli Conseslus Kipruto 8:00.12
110m engelli Omar McLeod 12.98
400m engelli Kerron Clement 47.73
Yüksek atlama Mutaz Essa Barshim 2.40
Sırıkla atlama Thiago Braz da Silva 6.03
Uzun atlama Jarrion Lawson 8.58
Üç adım atlama Christian Taylor 17.86
Gülle atma Ryan Crouser 22.52
Disk atma Daniel Ståhl 68.72
Çekiç atma Pawel Fajdek 82.47
Cirit atma Thomas Röhler 91.28
Dekatlon Ashton Eaton 8893
20 km yürüyüş Eiki Takahashi 1:18:26
50 km yürüyüş Yohann Diniz 3:37:48
4x100 bayrak Jamaica 37.27
4x400 bayrak United States 2:57.30
ANKET
Türkiye atletizminde hangisi daha önemli sorundur?




ad tv twitter facebook rss phone